Абай атындағы орта мектебінде мектепішілік "Балдəурен" жазғы демалыс лагерінің ашылуы » Абай мектебі
Жетісу облысы білім басқармасының
Ескелді ауданы бойынша білім бөлімі мемлекеттік мекемесінің
"Абай атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын-орталығымен"
Қабылдау бөлімі :
+7(7283) 63-53-20
Есепші бөлімі:
+7(7283) 63-53-20
нұсқасы
» » Абай атындағы орта мектебінде мектепішілік "Балдəурен" жазғы демалыс лагерінің ашылуы
2019

21 шілде күні Абай атындағы орта мектебінде мектепішілік "Балдəурен" жазғы демалыс лагерінің ашылуы өткізілді.Мерекелік концерттік бағдарлама ұйымдастырылды. Сурет салудан жарыс өткізілді.
Лагерге 1-4сынып оқушылары қамтылған. Оқушылардың қызығушылығын арттыру мақсатында əр түрлі шаралар жоспарланған.
21 июля в Абайской средней школе состоялась церемония открытия летней школы "Балдаурен", была организована концертная программа. Был проведен конкурс рисунков.
Лагерь покрывается учениками 1 - 4 класса. Различные мероприятия запланированы, чтобы увеличить интерес учеников.